Objekti

 
 
Tērbatas iela 14

1909. gadā pēc Rīgas tirdzniecības un savstarpējo aizdevumu sabiedrības pasūtījuma viens no pazīstamākajiem latviešu arhitektiem Konstantīns Pēkšēns projektēja piecstāvīgu ēku, kuras celtniecība tika uzsākta 1911.gada janvārī.

2007. gadā ēka tika renovēta, lai atbilstu A klases ofisa standartam. Ēkas bēniņi tika transformēti sestajā stāvā, pagrabā tika izveidotas arhīva telpas ar bīdāmo plauktu sistēmu.

Ēka ir valsts nozīmes kultūras piemineklis un ir viena no skaistākajām ofisu mājām Rīgā.

Kopējā ēkas platība ir 3 552 m2, izīrējamā platība 2 943 m2.

 

Tērbatas 14, Rīga Vairāk
 
 
Raiņa bulvāris 3
Nesen restaurētā, vēsturiskā ēka atrodas prestižā, diplomātisko pārstāvniecību iecienītā rajonā ar skatu uz Vecrīgu un vēsturisko Bastejkalnu ar viduslaiku Rīgas mūra sienām. Dzīvokļi ir pilnībā restaurēti, mēbelēti, katrā dzīvoklī ir kamīns un atmosfēra, kas piemērota atpūtai. Dzīvojamajā mājā ir 27 divu līdz piecistabu dzīvokļi platībā no 65 līdz 195 m2.

 

 

Raiņa bulvāris 3, Rīga Vairāk
 
 
Zeltrītu iela 26

Dzīvojamā ēka ar 75 pilnībā pabeigtiem 2-4 istabu dzīvokļiem Mārupē, skaistā vietā Rīgas apkārtnē, kas ir īpaši populāra jauno ģimeņu vidū.

One Baltic grupas īpašumā ir palikuši 9 (no 75 iepriekš uzskaitītajiem dzīvokļiem).

Zeltrītu 26, Mārupe Vairāk
 
 
Kaivas Residential SIA

Kaivas Residential atrodas starp Mežciemu un Pļavniekiem. Dzīvokļu projektā ir 3 atsevišķi korpusi ar pazemes autostāvvietām. Dažu soļu attālumā atrodas lielveikals un sabiedriskā transporta pieturvietas.

 

 

Kaivas 50 k-1, k-2, k-3, Rīga Vairāk
 
 
Vāveres 4

Četri 3-stāvos izvietoti apartamenti Teikā ar ekskluzīvu plānojumu un telpām pagrabstāvā saunas vajadzībām. Katram no apartamentiem ir atsevišķa ieeja no ielas.

Pagalmā 8 stāvvietas: pa 2 stāvvietām katram no apartamentiem.

1 no 4 dzīvokļiem ir ar pilnu apdari (demonstrācijas vajadzībām), pārējie 3 – ar pelēko apdari.

Apartamenti atrodas ļoti patīkamā, klusā, zaļā kvartālā, tanī pašā laikā sabiedriskais transports ir vien dažu soļu attālumā. Apartamentu tuvumā atrodas bērnudārzs, līdz tuvākajai skolai – 500 metri.

Iela, uz kuras atrodas apartamenti, ir izgaismota. Tās braucamā daļā ir lieliskā kārtībā.

Visi 4 apartamenti ir ar dzīvojamo platību 165 m2. Katram no apartamentiem komplektā nāk papildus atsevišķa atpūtai izmantojama teritorija pagalmā.

Kopējā ēkas platība 703 m2, no tā dzīvojamā platība 671 m2.

Vāveres iela 4, Rīgā Vairāk
 
 
Vāgnera Rezidence

 

„Vāgnera Rezidence” ir prestiža, sakopta un droša dzīvesvieta pašā Vecrīgas sirdī, kas ir ideāli piemērota panākumus guvušiem cilvēkiem. „Vāgnera Rezidence” ir 2 rekonstruētu vēsturisku ēku un 1 jaunuzceltas ēkas ansamblis, kas lieliski iekļaujas Vecrīgas senatnīgajā vidē.

Ēkas atrodas Teātra un R.Vāgnera ielu krustojumā, kas nosaukta par godu dižajam komponistam Rihardam Vāgneram, kurš 19. gs. vidū ir dzīvojis un strādājis Rīgā.

Ēkas R. Vāgnera ielā 18 un 20 ir īpaši vērtīgi kultūrvēsturiski pieminekļi. Tās ir rekonstruētas saglabājot vēsturiskās vērtības fasādē, funkcionālajā uzbūvē un interjerā, piemēram, restaurētas 19. gs. kāpnes un kāpņu margas, un pēc autentiska parauga izgatavoti koka logi.

Savukārt, dzīvokļu plānojums un tehniskais nodrošinājums ir pielāgots mūsdienu prasībām. „Vāgnera Rezidence” ir dzīvesvieta, kas ideāli piemērota cilvēkiem, kuri novērtē augstu kvalitāti it visā.

Vāgnera 18, 20, Teātra 7 Vairāk